slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 90 m2, a także ciekawą ceną 420 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 4 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 390 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 667 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może unikatową lokalizacją w bajkowej scenerii, w sąsiedztwie lasu oraz otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również eleganckim, komfortowym i wysmakowanym wnętrzem, na które składają się:
PARTER: salon + aneks kuchenny + taras + pokój dzienny/sypialnia + sypialnia + łazienka + wiatrołap
PIĘTRO: sypialnia + łazienka + balkon.
Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność na działce altany i oczka wodnego z rybami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale (możliwość rozbudowy). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych rodzin, które szukają nieruchomości wakacyjnej. To także świetna okazja dla inwestorów, chcących ulokować pieniądze w pewny i bezpieczny biznes (wynajem). Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy: sjagusiak@wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1360)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl