zbliżenie na kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 100 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 200 m2 powierzchni posadowiona na działce 5000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1997. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 500 zł/m2, liczbą 1 kondygnacja, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z ogromnym potencjałem, co zawdzięcza kompleksowi czterech budynków gospodarczych na działce oraz opcji zakupu dodatkowych hektarów ziemi. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
– 5 pokoi
– salon
– kuchnia
– 2 łazienki z wc
– korytarz
– 2 tarasy
– 2 balkony.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa (monitoring) i wygody. Duża zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno pobliski, zarybiony staw. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-355)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl