slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 170 m2, a także ciekawą ceną 990 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2017 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 4 000 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 824 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ciekawą aranżacją i przemyślanym, futurystycznym projektem wnętrza. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również ponadprzeciętnym potencjałem komercyjnym (działalność handlowo-usługowa). Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach znanego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: garderoba + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + garaż + 2 łazienki + 5 pokoi + pralnia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się zadbaną i zagospodarowaną działką z wieloma nasadzeniami drzew ozdobnych. Znajdziemy tu również:
– 2 ekologiczne oczyszczalnie
– budynek grillowy
– wodospad
– skalniak
– miejsce zabaw dla dzieci.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe, centralny odkurzacz) oraz bezpieczeństwa. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mejlowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-204)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl