slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 155,17 m2, a także ciekawą ceną 729 tys.  zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej, komfortowej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2022 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 000 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 698 zł/m2. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż skierowana do osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni z cichą i spokojną lokalizacją blisko natury (lasy, jeziora). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również przepięknym ogrodem z bujna, kolorową roślinnością. Osoby zmotoryzowane docenią duży, 2-stanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim wytwornym, stylowym, prestiżowym i komfortowym wnętrzem, które obejmuje następujące pomieszczenia i pokoje: 3 sypialnie + salon + taras + jadalnia.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3837)

Kontakt:
e-mail: kuklinska@wgn.pl