przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 250 m2, a także ciekawą ceną 1,15 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2011 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 200 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4,6 tys. zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z brokerem WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: jadalnia + kuchnia + wc + 2 łazienki z wc + taras + wiatrołap + pralnia + garaż + kotłownia + 2 garderoby + salon + 4 sypialnie + hol. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są luksusowo, oryginalnie i gustownie zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z budynkiem gospodarczym. Mocnym atutem są na pewno rozległe tereny zielone. Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaży podlega negocjacji. Warto zaznaczyć, że właściciele dopuszcza sprzedaż luksusowej rezydencji wraz z całym wyposażeniem. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest nowoczesna instalacja alarmowa z monitoringiem. Na koniec należy dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest w wiele nowinek technologicznych, jak np.:
– ogrzewanie podłogowe
– instalacja solarna
– szybkie łącze internetowe
– automatyczne ogrzewanie centralne
– centralny odkurzacz
– automatyczne rolety
– system rekuperacji.

Zapraszam i polecam. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę 22 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4443)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl