slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Żary (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Żary (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Żar (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 000 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 15 000 m2, a także ciekawa cena 1 200 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 240 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER: salon + kuchnia + łazienka + pomieszczenia gospodarcze
PIĘTRO: 3 sypialnie + 3 łazienki + hol + garderoba.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z praktycznym budynkiem gospodarczym oraz kortem tenisowym. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią z pewnością aż 3 stanowiska postojowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – część posesji można przeznaczyć na działalność hotelarską, rekreacyjną, rehabilitacyjną lub SPA. Całość jest doskonale ogrodzona i oświetlona. Bliskość granicy gwarantować może pobyt klientów zagranicznych. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-15)

Kontakt:
e-mail: r.gaszyna@wgn.pl