kameralne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Głogów

Rezydencja na sprzedaż Głogów

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Głogowie (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z pięciu kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 614 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 147 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 1999 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,6 mln złotych, wygodny metraż 285 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją nobilitującą lokalizacją przy głównym deptaku Starego Miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może olbrzymim potencjałem komercyjnym – parter i pomieszczenia piwniczne świetnie nadają się na działalność handlowo-usługową (hotel/biura). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: sypialnia + 3 pokoje + taras + salon + balkon + kuchnia + jadalnia + 2 łazienki. Niezwykle praktycznie prezentuje się także niecodziennie spotykane patio o powierzchni 40 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z garażem o powierzchni 34 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest również w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak na przykład solarne panele do ogrzewania wody. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3181)

Kontakt:
e-mail: d.szczepanska@wgn.pl