slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Altea Hills)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Altea Hills)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Altea Hills (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 21 371 600 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 200 m2 powierzchni posadowiona na działce 5 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż w adekwatnej do zastanego standardu cenie za metr kwadratowy – 106 858 zł/m2. Dwie kondygnacje. Rynek pierwotny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej prezentacji eleganckim wnętrzem zaprojektowanym w śródziemnomorskim designie, na które składają się następujące pomieszczenia:
– kuchnia
– salon
– 3 łazienki
– 3 sypialnie
– taras.
Właściciele aut docenią 2-stanowiskowy garaż z niezależnym podjazdem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca imponującymi widokami na panoramę miasta, morze i góry. Do długiej listy zalet oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji warto jeszcze dodać spory potencjał inwestycyjny z szacowaną, wysoką stopą zwrotu. Przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży istnieje możliwość dobudowania prywatnego basenu. Na koniec nie można zapominać o elitarnej lokalizacji, gdzie znajduje się oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja, To niezwykle nobilitujące, zamknięte osiedle położone na wzgórzu. Wokół cisza i spokój.

Nasi doradcy na miejscu zajmą się wszelkimi formalnościami wraz z założeniem spółki i znalezieniem wykonawców. Przed wpłatą rezerwacyjną inwestor może wynająć inspektora, który sporządzi dodatkowy raport na temat stanu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-65)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl