komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Altea Hills)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Altea Hills)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Altea Hills (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 200 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 21 371 600 zł (106 858 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 100 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2021 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim stylowym wnętrzem zaprojektowanym w śródziemnomorskim stylu. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: kuchnia + pokój dzienny + 3 łazienki + 3 sypialnie + taras. Rodziny posiadające samochód docenia garaż na 2 auta z niezależnym podjazdem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przepięknymi i zapierającymi dech w piersiach widokami na panoramę miasta, morze oraz góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także dużym potencjałem inwestycyjnym z dużą stopą zwrotu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Istnieje możliwość wybudowania indywidualnego basenu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto prestiżową lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się na wzgórzu, w spokojnej, malowniczej okolicy, przy parku.

Nasi doradcy na miejscu zajmą się wszelkimi formalnościami łącznie z założeniem spółki i znalezieniem wykonawców. Przed wpłatą rezerwacyjną inwestor może wynająć inspektora, który sporządzi dodatkowy raport na temat stanu luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-65)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl