slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Avileses)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Avileses)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Avileses (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 530 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 9,2 mln zł (17 358 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 241 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji w pobliżu prestiżowych pól golfowych oraz morza. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury miejskiej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom bezpieczeństwo oraz komfort. Dba o to m.in. rozprowadzona instalacja klimatyzacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa bujnym, zadbanym ogrodem, prywatnym basenem z niezależnym jacuzzi, salonem piękności, SPA, siłownią etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje wytwornym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy detal: salon + pralnia + kuchnia + 3 łazienki + 4 sypialnie + pomieszczenie piwniczne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także bogatym wyposażeniem oraz nieczęsto spotykaną nowoczesną strefą „chill out”. Nasi eksperci finansowi pomogą bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-131)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl