slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Campoamor)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Campoamor)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Campoamor (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i została oddana do użytku w 2021 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 18 601 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 6 324 500 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 340 m2. Standard deweloperski. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 700 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją monumentalną architekturą w kształcie wodospadu oraz prywatnymi basenami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z garażem i funkcjonalnymi pomieszczeniami piwnicznymi. Niesamowicie efektownie prezentują się także przepiękne ogrody. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom wysoki stopień wygody (klimatyzacja) i bezpieczeństwa (podwójne szyby zabezpieczone automatycznymi roletami).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu niezbędnej infrastruktury. Znajdziemy tu:
– sklepy
– centra handlowe
– port
– restauracje.
Dużym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest również bliskość lasu. Okolica uważana jest za jedną z najładniejszych na wybrzeżu Costa Blanca. To znakomite miejsce dla wielbicieli sportów wodnych i gry w golfa.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-37)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl