slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Moraira)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Moraira)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Moraira (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 885 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 17 935 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli są 443 metry kwadratowe luksusowej powierzchni, cztery pokoje na trzech kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2021 roku. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 7,945 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim prywatnym basenem i europejskim poziomem życia, jakie gwarantuje. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: 4 łazienki + kuchnia + strefa relaksu + 4 sypialnie + salon + 2 garderoby. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z pomieszczeniami piwnicznymi. Olbrzymim atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji są zarówno zakryte, jak i otwarte tarasy, wielkie okna wychodzące na południowy wschód i imponujące widoki na morze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także malowniczą lokalizacją wśród ogrodów i terenów zielonych. Duże wrażenie robi z pewnością przepiękny taras. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wyjątkowo słonecznym wnętrzu, co zawdzięcza połączeniu elementów zewnętrznych z wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może modnym, śródziemnomorskim designem i znakomitą lokalizacją.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-39)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl