slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Moraira)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Moraira)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Moraira (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Standard deweloperski. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 517 m2 w połączeniu z zapewnieniem najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 13 422 500 zł (25 962 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 910 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca wytwornym, eleganckim i komfortowym wnętrzem, na który składają się:
POZIOM ZERO / CZĘŚĆ NOCNA: 4 sypialnie + łazienka
POZIOM JEDEN / CZĘŚĆ DZIENNA: pokój dzienny + taras + kuchnia.
Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na morze i góry.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z 2 otwartymi, bezkrawędziowymi basenami. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w topowej dzielnicy i połączona jest z otaczającym ją wzgórzem. Spacerem można dojść na piaszczystą plażę.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-38)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl