slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Miguel De Las Salina)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Miguel De Las Salina)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w San Miguel De Las Salina (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 1 komfortowej kondygnacji. Standard deweloperski. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 210 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 6 351 460 zł (30 245 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 404 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w malowniczym punkcie wybrzeża, między morzem a wzgórzami. Na plażę można dojść w kilka minut spacerem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób ceniących wysmakowany design, wygodę, prestiż i elegancję. To również korzystna propozycja dla wielbicieli gry w golfa ze względu na polskie, mistrzowskie pola golfowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: 4 sypialnie + taras + salon + kuchnia + 4 łazienki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-40)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl