śródziemnomorski design wykończenia wnętrza luksusowej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Sotogrande, Kadyks)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Sotogrande, Kadyks)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Sotogrande, Kadyks (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 168,7 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,908 mln zł (11 310 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 275 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom wysoki standard życia na światowym poziomie. Przyszli domownicy będą mogli bez ograniczeń korzystać z basenów, kortów tenisowych, siłowni i przepięknych ogrodów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zostanie wyposażona w podstawowy system integracji automatyki domowej, co w połączeniu z klimatyzacja, ogrzewaniem podłogowym i systemem alarmowym jest znaczącym udogodnieniem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto swoją architekturą. Mamy tu płaski ach (solarium) wykończony antypoślizgowymi ceramicznymi kafelkami, do tego białą, izolowaną termicznie i akustycznie fasadę oraz aluminiową stolarkę zewnętrzna czy choćby automatyczne żaluzje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także elitarną lokalizacją w sąsiedztwie pól golfowych, klubu jachtowego, licznych obiektów sportowo-rekreacyjnych, mariny i wykwintnych restauracji oraz niezbędnych do codziennego życia sklepów. W tym miejscu warto również podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w prywatnej dzielnicy mieszkaniowej, na wybrzeżu Morza Śródziemnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-11)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl