imponujący rozmachem taras przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Sotogrande, Kadyks)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Sotogrande, Kadyks)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Sotogrande, Kadyks (Hiszpania). Wygodny metraż 168,7 mkw. łącznie z ogromną działką 275 mkw. i atrakcyjną ceną 1,908 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2019 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z czterech pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 11 310 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w prywatnej dzielnicy mieszkaniowej, na wybrzeżu Morza Śródziemnego, blisko mariny, klubu jachtowego, restauracji, sklepów, pól golfowych i licznych innych obiektów sportowo-rekreacyjnych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już z daleka swoim płaskim dachem, gdzie urządzono solarium. Warto dodać, że solarium wykończone jest antypoślizgowymi, ceramicznymi kafelkami. Dodatkowo bryła oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji imponuje swoją białą, izolowaną termicznie i akustycznie fasadą, aluminiowa stolarką zewnętrzną oraz automatycznymi żaluzjami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zostanie wyposażona w podstawowy system integracji automatyki domowej, co w połączeniu z klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym i systemem alarmowym jest znaczącym udogodnieniem. Przyszli domownicy będą mogli bez ograniczeń korzystać z basenów, kortów tenisowych, siłowni a także zaprojektowanych przez profesjonalnego architekta krajobrazu bajecznych ogrodów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewniamy nowym właścicielom wysoki standard życia na światowym poziomie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-11)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl