zaaranżowane w bieli wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Tarnów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Tarnów (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Tarnowa (małopolskie) za 750 tysięcy złotych. Powierzchnia 245,5 metra kwadratowego a także przemyślany rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2010 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 700 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 055 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum, w otoczeniu restauracji, urzędów, szkół i sklepów. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż jest niezwykle dochodowa – wynajem dwóch lokali usługowych na jej parterze generuje zysk wielokrotnie przekraczający koszty jej utrzymania. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są spójne estetycznie, zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku i tworzą ciepłą, domową atmosferę.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM -1: kotłownia + 3 pomieszczenia gospodarcze
POZIOM 0: loggia + łazienka + gabinet + przedpokój + kwiaciarnia + sklep tytoniowy
POZIOM 1: loggia + jadalnia + kuchnia + łazienka + salon + 2 sypialnie.
Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży po rozbudowie i generalnym remoncie.

Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2742)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl