slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja sprzedaż Piotrków Trybunalski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 308,46 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 720 tys. zł (2 334 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 145 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1998 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi. Cena wciąż do uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwycić może swoją ciekawą lokalizacją w spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy. Nieopodal znajdziemy las, jezioro. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może starannie zagospodarowaną i utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami ozdobnych krzewów, owocowych drzew i pięknych kwiatów. Wszystkie pomieszczenia w oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji są słoneczne, komfortowe oraz ustawne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim przemyślanym rozkładem pomieszczeń, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJE MINUS JEDEN: pomieszczenia gospodarcze + garaż + kotłownia
KONDYGNACJA ZERO: pokój dzienny + hol + kuchnia
KONDYGNACJA JEDNA DRUGA
KONDYGNACJA JEDEN: antresola + kuchnia + 5 pokoi + 2 łazienki z wc.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4970)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl