slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rośnie podaż mieszkań luksusowych i apartamentów w Polsce

Rośnie podaż mieszkań luksusowych i apartamentów w Polsce

Polski rynek apartamentowy w ciągu ostatnich lat zyskał na popularności. Polacy coraz chętniej inwestują w prestiżowe, nowe mieszkania. Dowodem na niesłabnący popyt jest stale rosnąca liczba nowych luksusowych inwestycji mieszkaniowych, nie wspominając o podaży na rynku wtórnym.

Poniżej prezentujemy ranking najlepszych naszym subiektywnym zdaniem inwestycji apartamentowych.

Rezydencja Chwaliszewo, Poznań

Rezydencja Chwaliszewo to luksusowa inwestycja zlokalizowana w sercu Poznania. Inwestor z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku  – ATAL – stworzył tę inwestycję z myślą o osobach ceniących zarówno miejski styl życia, jak również bliskość natury. Rezydencja mieści się w prestiżowej dzielnicy Chwaliszewo, blisko Starego Rynku i tuż nad brzegiem Warty, Na inwestycję składają się ekskluzywne mieszkania i lokale handlowo-usługowe.

Budynek liczy 5 kondygnacji, na których rozlokowanych jest 98 funkcjonalnych mieszkań. Największe, 5-pokojowe apartamenty mają około 150 metrów kw. powierzchni.
deweloper zadbał o bezpieczeństwo i wszelkie wygody, takie jak winda, monitoring czy przystosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz swobodnego przemieszkania wózków. Ponadto zarówno budynek, jak i jego otoczenie, będzie oświetlane przez energooszczędną instalację.
Inwestycja zaoferuje ponadto 128 miejsc postojowych i 98 komórek lokatorskich, które zlokalizowane będą w podziemiu budynku.

Rezydencja Chwaliszewo została stworzona z myślą o najbardziej wymagających lokatorach. Deweloper postawił na wysokiej klasy materiały wykończeniowe oraz funkcjonalność apartamentów.
Duże okna nie tylko nadają wnętrzom wrażenia większej przestrzeni, ale również zapewniają lepszy dostęp do dziennego światła. Balkony i tarasy będą na tyle przestronne, że każdy z mieszkańców z powodzeniem będzie mógł urządzić na nich zieloną strefę wypoczynku.

Osiedle Miodowa, Wrocław

Osiedle Miodowa to wyjątkowa inwestycja na mapie Wrocławia, zlokalizowana niedaleko parku krajobrazowego.

Inwestycja mieści się w zachodniej części miasta, obok Leśnicy i lasu Ratyńskiego. Na osiedle składają się trzy budynki o kameralnym charakterze, które razem oferują 88 różnorodnie zaprojektowanych apartamentów. Luksusowe, 4-pokojowe mieszkania mają powierzchnię do 78 metrów kw.
Dużym atutem Osiedla Miodowa jest bogata infrastruktura (sklepy, supermarkety, centra kultury, szkoły, przedszkola, szpital wojewódzki na Żernikach).

Deweloper dokłada starań, aby inwestycja reprezentowała najwyższe standardy nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego.

To doskonale miejsce do życia dla osób, które cenią zarówno bliskość centrum dużego miasta, jak i prywatność i bliskość wspaniałych, rozległych terenów zielonych.
Zalety inwestycji sprawiają, że jest to miejsce doskonałe do życia dla osób aktywnych sportowo, lubiących życie w zgodzie z naturą oraz dla rodzin, którym zależy na codziennym obcowaniu z przyrodą.

Widoki Mokotów, Warszawa

Widoki Mokotów to inwestycja z charakterem. Cechą charakterystyczną dla tego kameralnego apartamentowca jest to, że inwestycja otoczona jest własnym ogrodem.
Apartamentowiec zaprojektowany został w układzie kaskadowym. Do jego wykończenia użyto wysokiej klasy naturalnych materiałów. Deweloper zadbał o to, aby mieszkańcy czuli się komfortowo, a zarazem odczuwali prestiż tej niebywałej inwestycji.

Do dyspozycji mieszkańców będzie podziemny parking, sala fitness i klub. Luksusowe mieszkania wyposażone zostaną w duże loggie i przestronne balkony.
Największe, 6-pokojowe apartamenty, zostały już sprzedane.

Widoki Mokotów to inwestycja spod szyldu Echo Investment SA – dewelopera, który wie, jak połączyć prestiż inwestycji z pełnym komfortem dla jej mieszkańców.

Polski rynek luksusowych mieszkań staje się coraz bardziej różnorodny. Wśród wielu inwestycji widoczna jest wspólna koncepcja – łączenie luksusu z bliskością przyrody. Naszym zdaniem właśnie tego rodzaju inwestycje zasługują na wyróżnienie, ponieważ zapewniają mieszkańcom dostęp do wspaniałych terenów zielonych, a równocześnie nie zapominają o potrzebie komfortu mieszkania i łatwego dostępu do ścisłego centrum miasta.

Magdalena Paluch

Dział Analiz Rynku WGN

fot. Apartamenty Zyndrama – penthouse, Wrocław/ Deweloper 6B47 / materiały prasowe