slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Sienna 65- nowy apartamentowiec z niezwykłym widokiem na warszawski skyline

Sienna 65- nowy apartamentowiec z niezwykłym widokiem na warszawski skyline

W lipcu rozpoczną się prace budowlane nad apartamentowcem przy ulicy Siennej 65. Jeszcze przed rozpoczęciem budowy Yareal sprzedał  ponad 60 proc. z oferowanych 80 apartamentów. Wybrano generalnego wykonawce inwestycji, którym została firma Fundamental Group.

Apartamentowiec Sienna 65 powstanie w wysokim standardzie. Na fasadzie budynku pojawią się szlachetne materiały wykończeniowe oraz nietypowe – zaprojektowane specjalnie dla tej inwestycji – donice na zieleń. Dzięki czemu mieszkańcy funkcjonalnych i zapewniających swobodę aranżacji apartamentów, będą mieli zielone balkony urozmaicające rytm elewacji. Wejście do apartamentów będzie prowadziło przez designerskie, starannie zaprojektowane lobby z przestronną recepcją która dzięki przeszklonej ścianie będzie świetnie widoczna z zewnątrz.

Projekt stworzony pracownie Maas Projekt powstanie w wielkomiejskim otoczeniu kamienic z przełomu XIX i XX wieku oraz modernistycznych, powojennych budynków mieszkalnych. W najbliższym sąsiedztwie okolicy występuje zarówno śródmiejska zabudowa pierzejowa, jak i otoczone zielenią pojedyncze, kameralne budynki mieszkaniowe oraz usługowe, przeplatające się z nowoczesnymi apartamentowcami i budynkami biurowymi.

-Bryła apartamentowca Sienna 65, wraz z liczącymi 400 mkw. lokalami usługowymi na parterze, wpisuje się w zróżnicowanie architektoniczne i funkcjonalne tej okolicy. W ofercie znajdują się jeszcze kameralne mieszkania o powierzchni od 32 mkw. i – idealne dla rodzin – trzypokojowe apartamenty ok. 65 mkw., które mogą być doskonałą propozycją dla osób poszukujących kompaktowych mieszkań na wynajem lub do zamieszkania w ścisłym centrum Warszawy. Dostępnych jest też kilka dużych, blisko stumetrowych apartamentów – wyjaśnia Jacek Zengteler, członek zarządu Yareal Polska, kierujący działem projektów mieszkaniowych.

Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji kilka innowacyjnych rozwiązań w tym m.in. rozległy taras rekreacyjno-widokowy na dachu, ze spektakularnym widokiem na panoramę Warszawy. Ponadto, w dwupoziomowym garażu podziemnym przewidziano możliwość montażu, na życzenie właścicieli, stacji ładowania samochodów elektrycznych z indywidualnymi licznikami dla każdego z mieszkańców.

Budynek Sienna 65 już na etapie projektu otrzymał certyfikat zrównoważonego budownictwa BREEAM. Dzięki zastosowaniu energo- i wodooszczędnych rozwiązań przyjaznych środowisku, zredukowane zostaną koszty eksploatacji budynku. Właściciele wszystkich mieszkań otrzymają w standardzie pakiet rozwiązań smart home firmy Fibaro, ułatwiających korzystanie z domowych urządzeń i zwiększających stan bezpieczeństwa. Zakończenie budowy planowane jest na pierwszą połowę 2020 roku.

 

Sandra Wolna

Dział Analiz Rynku WGN