slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing W Bliska Wola Tower rozpoczęła się przedsprzedaż apartamentów

W Bliska Wola Tower rozpoczęła się przedsprzedaż apartamentów

Bliska Wola Tower to kompleks budynków u zbiegu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Kasprzaka, który będzie zwieńczeniem flagowej inwestycji J.W. Construction – osiedla Bliska Wola. W apartementowcu zaaranżowano zarówno przestrzeń mieszkaniową, jak i handlowo- usługową i biurową. Na początku czerwca rozpoczęła się przedsprzedaż lokali.

Osiedle Bliska Wola położone jest w rozwijającej się i tętniącej życiem warszawskiej Woli. Następny etap inwestycji J.W. Construction wyróżnia się na tle pozostałych wysokością, na które składa się 27 kondygnacji nadziemnych, czyli aż 92 metry wysokości. Kolejnym wyróżniającym elementem jest niebanalny projekt architektoniczny, na który składa się szklana elewacja, panoramiczne przeszklenia w apartamentach z widokiem na centrum Warszawy oraz zabudowane balkony. Wszystko to sprawia, że jest to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w stolicy.

– Ofertę, którą wprowadzamy do przedsprzedaży, kierujemy zarówno do osób poszukujących mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko centrum Warszawy, jak i do inwestorów zainteresowanych apartamentami na wynajem. Świetna lokalizacja oraz rozwinięta infrastruktura rekreacyjno-sportowa i komunikacyjna wokół osiedla oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań to atuty, które powodują, że Bliska Wola jest najchętniej wybieranym przez klientów warszawskim projektem według raportu portalu nowawarszawa.pl – „TOP 10 najlepszych osiedli mieszkaniowych” – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu i dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction.

W obiekcie znajdują się 482 apartamenty o podwyższonym standardzie o powierzchni od 23 do 146 mkw. W projekcie postawiono na funkcjonalne układy pomieszczeń, przestronne zabudowane balkony oraz duże drewiane okna. Wszystkie te rozwiązania dają poczucie konfortu oraz sprawiają, że Bliska Wola Tower jest tak porządnym miejscem.

Apartamenty znajdujące się na najwyższych piętrach gwarantują zapierający dech w piersiach widok na samo centrum stolicy. Przestronne zabudowane loggie mają możliwość otwarcia okien, co pozwala na organizacje czasu na świeżym powietrzu wraz z rodzinną i przyjaciółmi. Mieszkańcy będą mogli korzystać również z lobby wraz z recepcją.

Dzięki kompleksowości obiektu mieszkańcy Bliska Wola Tower będą mogli korzystać z rozwiązań charakterystycznych dla budynkom wielofunkcyjnym w tym: z wszelkiego rodzaju opcji bezpieczeństwa: całodobowej ochrony, monitoringu oraz wideodomofonu, zabezpieczeń przeciwpożarowych (DSO, SUG,SSP) oraz udogodnień podnoszących prestiż lokalizacji np.: system centralnej klimatyzacji.

Powierzchnie biurowe i aparthotelowe zaaranżowano na piętnastu piętrach Bliska Wola Tower. Dla jak największego komfortu użytkowania, ta część budynku będzie oddzielona od części mieszkaniowej. Będzie posiadać osobne wejście, windy oraz recepcje.

Apartamenty przeznaczone na wynajem będą miały zróżnicowane pod względem wielkości. Jednopokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 18-38 mkw oraz dwupokojowych z aneksem kuchennym lub kuchnią o powierzchni 33-37 mkw.

Co więcej, na parterze Bliska Wola Tower powstanie pasaż handlowy ze sklepami, punktami usługowymi oraz restauracją i kawiarnią, z której będą mogli korzystać zarówno użytkownicy części biurowej i aparthotelowej, jak i goście z zewnątrz.

Sandra Wolna

Dział Analiz Rynku WGN