slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bielsko-Biała

Apartament do sprzedaży Bielsko-Biała

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bielsko-Białej (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 899 tys. zł (12 591 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2022 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 71,4 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfort życia. W jego wnętrzu znajdziemy, dla przykładu, rozprowadzoną instalację ogrzewania podłogowego. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno znajdujący się w częściach wspólnych ogród z placem zabaw oraz ławkami. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa estetycznie urządzonym i wyposażonym wnętrzem: hol, łazienka, 2 sypialnie, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny. Zmotoryzowani docenią na pewno przynależne miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto elitarną lokalizacją w sąsiedztwie Starówki, w ścisłym centrum miasta. W zasięgu wzroku galerie handlowe, punkty usługowe, sklepy, szkoły, parki. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27421)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl