slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Apartament do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 359 000 zł, ale też komfortową powierzchnią 46,8 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowym oraz 3 komfortowo wykończone pokoje. Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na 4 piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na sprzedaży przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 5 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje prestiżową lokalizacją w centrum. Na wyciągnięcie ręki niezbędna w codziennym życiu infrastruktura: szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe. Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje właścicielom zapierające dech w piersiach widoki na okoliczne pasmo górskie, zieleń i panoramę miasta. Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może komfortowo i nowocześnie odremontowanym wnętrzem o następującym układzie:
– salon;
– 2 sypialnie;
– balkon;
– przedpokój;
– kuchnia;
– łazienka z wc.
Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Nowi lokatorzy będą mogli również korzystać z:
– wózkowni;
– rowerowni;
– suszarni.

Serdecznie zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, włosku i hiszpańsku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-28386)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl