przestronne i funkcjonalne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków. Cena – 495 000 złotych. Powierzchnia 125 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 3 960 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 5 pokoi i usytuowany jest na I piętrze w 2-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ogrodem o pow. 680 m2 oraz miejscami parkingowymi pod wiatą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka również znakomita lokalizacją. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– 3 sypialnie
–  gabinet
– łazienka
– garderoba.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w naszym biurze. Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11442)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl

x (x)