Apartament do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Cena – 215 000 EUR (924 500 złotych). Powierzchnia 142,01 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 6 510 złotych. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym budynku.

Na specjalną uwagę zasługuje malownicza lokalizacja luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w jednym z najpiękniejszych rejonów Hiszpanii, blisko plaży i popularnego pola golfowego. To znakomita propozycja dla wielbiciel golfa, ale także wszystkich innych, gdyż tutejszy klimat uważa się za jeden z najzdrowszych na świecie.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: solarium + 2 sypialnie + aneks kuchenny + 2 łazienki + jadalnia + salon. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży bardzo jasne, widne i słoneczne. Duże wrażenie robi znajdujące się na dachu solarium, gdzie można się zrelaksować i poczytać książkę.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-22)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)