slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Dominikana (La Altargacia)

Apartament do sprzedaży Dominikana (La Altargacia)

Luksusowy apartament na sprzedaż w La Altargacia (Dominikana). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 750 500 zł i powierzchnia 198 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 841 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje wspaniałą lokalizacją w elitarnej inwestycji deweloperskiej z bogatą ofertą części wspólnych, gdzie znajdziemy: kluby plażowe, korty do tenisa i paddle, minimarkety, parkingi, SPA, baseny, jacuzzi. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto swoim włoskim wnętrzem z włoskimi meblami. Z okien rozpościerają się zapierające widoki na pole golfowe. Blisko na plażę. Osoby lubiące nurkować zachwycą się kolorowymi rafami koralowymi. Warto dodać, że okolica uważana jest za jedną z najpiękniejszych części Punta Cana i przyciąga co roku turystów. Nieopodal znajdziemy również liczne restauracje, park.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim lokatorom bezpieczeństwo najwyższego stopnia (wyspecjalizowana agencja ochrony). Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, gdzie mamy:
– 2 łazienki;
– salon/jadalnię;
– taras;
– kuchnię;
– 3 sypialnie.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim zaaranżowanym z wyczuciem gustu wnętrzem w egzotycznym klimacie. W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-591)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl