zaaranżowany w klasycznej bieli salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 360 000 zł (3 909 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy z 1923 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 92,1 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajdujący się w doskonałej lokalizacji, w otoczeniu niezbędnej infrastruktury handlowo-usługowej (markety, dyskont popularnych sieci, targowisko miejskie, park.  Na Stare Miasto jest zaledwie pół kilometra. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z ujętym w cenie kompletnym wyposażeniem AGD (poza lodówką). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną piwnicą.  Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje do negocjacji. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu należy uwzględnić prowizję dla biura nieruchomości w wysokości 1,23%. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-251)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl