slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Ełk

Apartament do sprzedaży Ełk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ełku (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 929 tys. zł (9 198 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2017 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 101 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje domownikom życie na europejskim poziomie w komforcie i luksusach. Dla przykładu mamy we wnętrzu rozprowadzoną instalację ogrzewania podłogowego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert komfortowym i eleganckim wnętrzem z następującym układem pomieszczeń:
– 2 łazienki;
– przedpokój;
– 2 pokoje dla dzieci;
– sypialnia;
– garderoba;
– kuchnia;
– salon;
– strefa jadalniana.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym klientom, którzy docenią jego piękny design, jak i fantastyczną lokalizację. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje także fantastyczny widok na zieleń i park. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu koniecznie należy dodać imponującą lokalizację. Wokół liczne przedszkola, szkoły, przychodnie zdrowia, restauracje, sklepy, punkty usługowe itp. Rodziny posiadające samochód ucieszą miejsca w hali garażowej (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3912)

Kontakt:
e-mail: a.czyzewska@wgn.pl