slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 149 000 zł (11 919 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2006 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 96,4 m2, na której zaaranżowano 5 pokoi. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim eleganckim, nowoczesnym i 2-poziomowym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania przez majętną rodzinę lub jako inwestycja pod inwestycję. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją w jednej z najprężniej rozwiniętych dzielnic Gdańska. Wokół rozciągają się piękne lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura handlowo-usługowa oraz edukacyjna. Miłośnicy dwóch kółek znajdą tu dla siebie wiele ścieżek rowerowych, a spacerowicze – tereny leśne. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, Wrzeszcza oraz Śródmieścia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
POZIOM 0: salonu + aneks kuchenny + 3 pokoje + wc + łazienka + hol;
POZIOM 1: pokój.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowane w klimatycznym stylu. Dużym atutem są 2 balkony.

W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1502)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl