kameralny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 5 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 713 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1943. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 122 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ – wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 819 000 zł oraz położenie na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją malowniczą i atrakcyjną lokalizacją w spokojnej dzielnicy. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do galerii handlowych, wyższych uczelni, lotniska etc. W otoczeniu liczne sklepy i lokale usługowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
POZIOM 1:
– korytarz
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
POZIOM 2:
– korytarz
– 3 sypialnie
POZIOM 3:
– nieużytkowe poddasze.
Duże wrażenie robi także przepiękny ogród z drzewami owocowymi, garaż oraz dodatkowe miejsce do parkowania (dodatkowo płatne). Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacji.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-767)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl