slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 459 tys. zł i powierzchnia 58,42 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 857 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom, które szukają wyposażonego i gotowego do zamieszkania lokalu od zaraz. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu obejmuje kompletne umeblowanie z widocznym na zdjęciach osprzętem + pomieszczenie piwniczne + komórkę lokatorską (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa dzięki:
– antywłamaniowym drzwiom zewnętrznym z wizjerem Wi-Fi
– antywłamaniowym roletom na pilota.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortowym i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem: balkon + sypialnia + łazienka z wc + pokój dzienny + aneks kuchenny + garderoba. Olbrzymią zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest z pewnością jego malownicza lokalizacja blisko parku, a jednocześnie w pobliżu centrum. Wokół liczne dyskonty, punkty usługowe, sklepy, galeria, żłobek, przedszkole, szkoły. Osiedle uważane jest za niezwykle nowoczesne. Panuje to niezmącona niczym cisza i spokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim nowoczesnym wnętrzem z efektownym oświetleniem LED-owym. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Uwaga: przed prezentacją tego luksusowego apartamentu na sprzedaż niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ekskluzywnego apartamentu), przed oględzinami nieruchomości. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu biuro zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jego zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty, ale jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3134)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl