slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2008, a także imponująca cena 459 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 60,3 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 612 zł/m2. Rynek wtórny. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wciąż do ostatecznej negocjacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się doskonałą lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Znajdziemy tu zarówno sklepy, markety, przychodnie zdrowia, jak i żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw etc. Warto podkreślić, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum. Na zmotoryzowanych czeka garaż (dodatkowo płatne + comiesięczna opłata). Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje przepięknie zaprojektowanym i zaaranżowanym wnętrzem z kompletnym wyposażeniem. Króluje tu ponadczasowa klasyka: barwy szarości i bieli. Praktyczny rozkład pomieszczeń obejmuje: przedpokój + łazienkę + 2 sypialnie + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3323)

Kontakt:
e-mail: v.nowak@wgn.pl