slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benalmadena)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benalmadena)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Benalmadena (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 19 906 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 105 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 2 090 180 zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje swoim domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygód, komfortu i udogodnień. Dla przykładu nowi lokatorzy będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych:
– stref relaksu z pergolą;
– saun z przebieralniami;
– siłowni wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny;
– basenów z soloną wodą etc.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca nowoczesnym projektem, a także imponującym widokiem na morze. Na majętne osoby dysponujące kilkoma autami czekają aż dwa miejsca parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto fantastyczną, słoneczną lokalizacją w sercu Costa del Sol. Na koniec warto podkreślić, że lokalizacja łączy w sobie tradycję andaluzyjskiej wioski i nowoczesność jej wybrzeża ze słynną mariną, rozległymi plażami i wspaniałą gastronomią.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-283)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl