slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Caleta de Velez)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Caleta de Velez)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Caleta de Velez (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 836 600 zł i powierzchnia 90 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany zostanie do użytku w 2024 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 296 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją rewelacyjną lokalizacją w niedalekiej odległości od bogatej infrastruktury (aptek, supermarketów, ośrodków zdrowia, centr sportowych, przedszkoli i szkół). Co warto pokreślić, lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do autostrady śródziemnomorskiej (A-7) i lotniska. Na plażę można dotrzeć dosłownie w parę minut. To wyjątkowo elitarna okolica z nowoczesnym i zielonym kompleksem mieszkalnym. W częściach wspólnych mamy:
– pomieszczenia socjalno-gastronomiczne;
– siłownię;
– basen.
Właściciele aut docenią z pewnością przynależne miejsce parkingowe. Wszystkim natomiast przyda się wygodne pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się: taras + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + salon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu (wstępna instalacja ciepłej i zimnej klimatyzacji).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9335)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl