jasny i widny pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Estepona, Marbella)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Estepona, Marbella)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol, Estepona, Marbella (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 537 500 zł i powierzchnia 60 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 958 zł/m2. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera opłatę za miejsce parkingowe wewnątrz budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się imponującymi widokami na ogrody i basen. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pralnia
– jadalnia
– sypialnia
– taras
– kuchnia
– łazienka
– salon.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w niezwykle prestiżowej lokalizacji, blisko wykwintnej restauracji, kortów tenisowych i wioślarskich, SPA, siłowni, basenów i pól golfowych. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7528)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl