slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torremolinos)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torremolinos)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torremolinos (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 2 514 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 132 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 19 049 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim fantastycznym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami: taras + 2 łazienki + 3 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także swoją fenomenalną lokalizacją blisko plaży, sklepów oraz restauracji. Wokół rozpościerają się zapierające dech w piersiach krajobrazy i widoki na góry oraz morze. W częściach wspólnych mieszczą się dwa baseny, ogrody z alejami, a także rozległe tereny zielone.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z licznymi udogodnieniami, jak na przykład pomieszczenie do przechowywania, słoneczny taras, miejsce parkingowe. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9309)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl