slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 143 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 83,8 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ – południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 431 tys. zł oraz położenie na III piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim przestronnym, komfortowym oraz zaprojektowanym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem:
– salon;
– 3 sypialnie;
– balkon;
– przedpokój;
– kuchnia;
– jadalnia;
– łazienka;
– wc.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwnicze. Amatorzy dwóch kółek ucieszą się ze znajdującej się w częściach wspólnych rowerowni.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się prestiżową lokalizacją na zamkniętym terenie. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. Wokół rozwinięta infrastruktura z galeriami handlowymi, sklepami, punktami usługowymi, szkołami, przedszkolami, żłobkami, marketami. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią przynależne miejsce parkingowe. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje całe umeblowanie (z wyjątkiem łóżka). Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom duży stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe + wideodomofon + monitoring). Ciekawostką jest na pewno znajdująca się w budynku stacja uzdatniania wody.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4564)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl