zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2014 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 13 542 zł/mkw., a także położeniem na wygodnym parterze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 59 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 799 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją niesamowitą aurą luksusu, gustowną aranżacją pomieszczeń oraz projektem w stylu „glamour” wykonanym przez znanego projektanta. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: pokój dzienny + sypialnia + wc + przedpokój + taras + kuchnia + garderoba + łazienka + garderoba. Warto zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska i miejsce parkingowe pod budynkiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim efektownym oświetleniem i lustrzanymi ścianami. Ekskluzywny apartament zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy poziom bezpieczeństwa:
– antywłamaniowe, zewnętrzne rolety sterowane elektrycznie
– antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje ponadto duże poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją, w nobilitującej okolicy, na zamkniętym terenie, obok słynnego Parku Solankowego. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4082)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl