nowoczesny design we wnętrzu luksusowego apartamentu na sprzedaż Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 230 tys. złotych, dwa pokoje a także położenie na trzecim piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 54 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 259 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ośmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i zielonej okolicy. W poczet zalet warto jeszcze zaliczyć przynależne pomieszczenia piwniczne oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń zaaranżowanych zgodnie z najnowszymi trendami: łazienka + balkon + sypialnia + przedpokój + pokój dzienny + kuchnia. Serdecznie zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-881)

Kontakt:
e-mail: a.zasadzka@wgn.pl