widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 238 000 złotych, 2 pokoje a także położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 38,46 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 6 188 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na południe – wschód – zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: sklepów, szkół, przedszkoli, restauracji oraz słynnej galerii handlowej. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– pokój dzienny
– kuchnia
– sypialnia
– garderoba
– balkon
– łazienka
– przedpokój.
Osoby zmotoryzowane ucieszą na pewno liczne miejsca parkingowe. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są aż 2 pomieszczenia piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z większością widocznego na zdjęciach wyposażenia. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-937)

Kontakt:
e-mail: a.zasadzka@wgn.pl