slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 369 tys. zł (5 069 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2023 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 72,8 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż oferuje mieszkańcom życie na bardzo wysokim poziomie w otoczeniu wielu podnoszących komfort rozwiązań, jak np. ogrzewanie podłogowe. Luksusowy apartament do sprzedaży znajduje się w bezpiecznej, spokojnej i cichej okolicy, na terenie elitarnego, zamkniętego osiedla. W zasięgu wzroku markety, sklepy, przedszkola, dyskonty popularnych sieci, place zabaw, szkoły, siłownie, boiska sportowe, tężnie solankowe, ścieżki rowerowe, apteki, tereny zielone, punkty usługowe, bankomaty, przychodnie zdrowia. Na zmotoryzowanych czekają aż dwa miejsca postojowe w łącznej cenie 35 tys. zł (każde w cenie 17,5 tys. zł) + pobliski parking.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż w stanie surowym zamkniętym z opcją doprowadzenia do stanu deweloperskiego (za dodatkową opłatą). Luksusowy apartament do sprzedaży z estetycznie wykończonym ogrodem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: Orzeł Broker WGN 2020 dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego, Nr 1 na rynku katowickim wg MoneyPL, Top Marka, Laur Klienta 2022, Orły Nieruchomości za 2021 rok. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Kupując ten luksusowy apartament z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4178)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl