zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 333 900 złotych, 2 pokoje a także położenie na IV piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 62,2 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 368 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na południe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim komfortowym wnętrzem, stylowym wystrojem i elegancką aranżacją pomieszczeń. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną i bezpieczną. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– balkon
– salon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– sypialnia
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym,

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej infrastruktury: żłobków, przedszkoli, szkół, centr handlowych, marketów, dyskontów znanych sieci, sklepów, punktów usługowych, siłowni, parków etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł kapitalny remont. W cenie ujęto wyposażenie kuchni i łazienki. Reszta wyposażenia podlega negocjacji z właścicielem.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Zapewniamy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2753)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl