slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 325 tys. zł (6 915 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1980 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 47 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe – wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności swoją atrakcyjną lokalizacją w kameralnej, bezpiecznej i zielonej okolicy. Na wyciągnięcie ręki liczne place zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkół, markety, dyskonty, sklepy, punkty usługowe, baseny, siłownie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wszystkim domownikom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa, za co odpowiada m.in. domofon z szyfratorem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia
– balkon
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży z pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kapitalny remont. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w opcji z lub bez umeblowania/wyposażenia (do negocjacji indywidualnie z właścicielem). Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3182)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl