slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w wysokim, jedenastokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 709 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1981. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 63,02 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północny – wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 359 800 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca przepięknym, eleganckim wnętrzem zaprojektowanym w wysmakowanym stylu. Znajdziemy tu: garderobę + 2 sypialnie + wc + łazienkę + kuchnię + pokój dzienny. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Wyposażenie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu pozostaje do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon + spokojne sąsiedztwo). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa rewelacyjną lokalizacją w centrum miasta, na bezpiecznym osiedlu z przestronnym parkingiem. Blisko stąd do parków, siłowni, basenów, punktów usługowych, sklepów, dyskontów popularnych marek, marketów, centr handlowych, szkół, przedszkoli, żłobków, obiektów sportowych oraz placów zabaw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3281)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl