slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 71,08 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 035 zł/m2. Budynek z 2022 roku o dwóch kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 429 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z niecodziennie obecnym w tego typu ofertach prywatnym ogrodem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje właścicielom i ich rodzinom najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort. Strzeże go nie tylko domofon, ale i zamykane na szlaban osiedle oraz miłe i spokojne sąsiedztwo. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: kuchnia + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka + salon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętą w cenie opłatą za 2 miejsca parkingowe. To doskonałe miejsce dla amatorów aktywnego wypoczynku ze względu na pobliskie siłownie, rozległe tereny rekreacyjne oraz lasy. W pobliżu nie brakuje również niezbędnych do codziennego życia:
– szkół
– żłobków
– punktów usługowych
– przedszkoli
– dyskontów
– sklepów
– marketów.
Na rodziny z małymi dziećmi czekają place zabaw.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3259)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl