kameralny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kraków

Apartament do sprzedaży Kraków

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Krakowie (małopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 186 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 43 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 395 000 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla z wszelkimi udogodnieniami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: kuchnia + łazienka + salon + sypialnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany rodzinom z dziećmi ze względu na duża ilość terenów zielonych, parków, placów zabaw, szkół, przedszkoli, żłobków czy przychodni lekarskich. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko do centrum, ale i do innych dzielnic Krakowa. Wokół cisza i spokój.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży po uprzednim umówieniu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2850)

Kontakt:
e-mail: konrad@wgn.tarnow.pl