slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 455 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2012. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 143 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północny zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 780 000 zł oraz położenie na II piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się olbrzymią, ekskluzywną powierzchnią zaaranżowaną w nowoczesnym stylu na 3 poziomach (II, III i IV piętro):
POZIOM 1:
– salon;
– balkon;
– aneks kuchenny;
– jadalnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon;
POZIOM 2:
– pokój sypialniany;
– balkon;
– łazienka z wc;
POZIOM 3:
– 2 pokoje dla dzieci;
– klatka schodowa;
– garderoba.
Wszystkie poziomy łączą piękne, dębowe schody.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum. Luksusowy apartament na sprzedaż ogrzewany gazowo. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem w sprzęt AGD. Rodziny posiadające samochód docenią dużą liczbę miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji.

Zainteresowanych zapraszamy do osobistego zapoznania się z luksusowym apartamentem na sprzedaż podczas prezentacji. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego i innych ekskluzywnych apartamentów. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4236)

Kontakt:
e-mail: j.zak@wgn.pl