slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Luksusowy apartament na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 325 000 zł (7 206 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 45,1 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa swoim komfortowym, eleganckim i słonecznym wnętrzem oraz przynależną i niebywale praktyczną komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji gwarantującej szybki dojazd do centrum. W otoczeniu bogata infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, przychodnie zdrowia, szkoły, przedszkola. Nie brakuje tu również rozległych terenów zielonych. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.
Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest po kapitalnym remoncie 4 lata temu. Właściciel dopuszcza pozostawienie części umeblowania po uzgodnieniach ze zdecydowanym kupującym.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań, prosimy o kontakt mailowy. Zapewniamy dodatkową usługę – na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-295)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl