nowoczesna kuchnia z jadalnią w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Los Alcazare (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Los Alcazare (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Los Alcazare). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków. Cena – 159 000 EUR (683 700 złotych). Powierzchnia 78,55 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 8 704 złotych. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest w pięciokondygnacyjnym budynku.

Do najmocniejszych zalet luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze zaliczyć doskonałą lokalizację z imponującymi widokami na morze. Okolica zachwyca przepięknymi plenerami, w tym bliskością jednego z największych w regionie parków narodowych. Nieopodal znajdują się słynne słone laguny, będące schronieniem dla różowych flamingów. Do plaży można dojść w mniej niż kwadrans.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w budynku, który wyróżnia się na tle innych odważną elewacją w kompozycji piaskowego koloru i czerwieni. Osoby posiadające samochód na pewno zainteresuje prywatny parking, wszystkich innych – pomieszczenie gospodarcze oraz dostęp do wspólnego basenu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-58)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)
x (x)