slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Mazury

Apartament do sprzedaży Mazury

Luksusowy apartament na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 379 tys. zł (7 219 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 52,5 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany majętnych rodzinom z dziećmi, zamożnym parom, a także bogatym singlom. Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Rodziny z małymi dziećmi docenią rozległe tereny zielone. Na zmotoryzowanych czekają liczne i ogólnodostępne miejsca parkingowe. W zasięgu wzroku bogate zaplecze handlowo-usługowe: szkoły, przedszkola, sklepy, dyskonty, kina, markety, amfiteatr, obiekty sportowe, restauracje. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum i wyjazd na drogę krajową nr 54 w kierunku Elbląga.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem w szaro-beżowych barwach: aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie + balkon + przedpokój + łazienka. Ekskluzywny apartament na sprzedaż przeszedł generalny remont, kiedy to między innymi wymieniono instalację eklektyczną, hydrauliczną, wstawiono nowe okna, nowe wewnętrzne i zewnętrzne drzwi. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Nasz doradca pomoże w udzieleniu pełnej informacji kredytowej na zakup ekskluzywnego apartamentu, we wszystkich formalnościach oraz w trudnych i zawiłych sytuacjach.  Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Pokazane zdjęcia w ogłoszeniu są wizualizacjami i odzwierciedlają ostateczny klimat nieruchomości. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje wykonaną na wymiar zabudowę kuchenną + szafę w przedpokoju. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-586)

Kontakt:
e-mail: a.szuba@wgn.pl