elegancki salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 528 900 zł (11 627zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 45,49 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + taras + łazienka z wc + sypialnia + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętą już w cenie opłatą za jedno miejsce parkingowe. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle jasne, widne i słoneczne, co zawdzięcza dużej liczbie okien.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją nobilitującą lokalizacją na strzeżonym i zamkniętym osiedlu. W częściach wspólnych znajdziemy podgrzewany basen dla dorosłych jak i osobny dla dzieci, saunę, 2 pralnie, plac zabaw, leżaki i miejsce do grillowania. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12403)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl