zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Budynek planowany do oddania w 2021 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 900 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 53, 46 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 261 954 złotych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się również pod zakup inwestycyjny. Rodziny posiadające samochód mają możliwość zakupu miejsca postojowego. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + przedpokój + łazienka + pokój + aneks kuchenny + pokój dzienny. Nowi lokatorzy będą mogli skorzystać z darmowej porady architekta wnętrz.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca od pierwszego spojrzenia swoją znakomitą lokalizacją wśród zieleni. Wokół cisza spokój. Niedaleko pełna infrastruktura. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, dzięki wydzielonym pomieszczeniom dla wózków dziecięcych, a także placom zabaw. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w budynku wyposażonego w wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak np. wentylacja mechaniczna (nawiewno-wywiewna) i grawitacyjna uznanej marki. Dodatkowo działa tu zaawansowany monitoring z kamerami części wspólnych + instalacja domofonowa. Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią funkcjonalną rowerownię.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do osób kreatywnych poszukujących „work-life balance”, ceniących jakość i wygodę na wzór skandynawskiego designie. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9295)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl